با عقد تفاهم‌نامه دانشگاه-آزاد-اسلامی با شهرداری بندرچاف و چمخاله همکاری میکند

بدون دیدگاه

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از لاهیجان، تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و شهرداری بندر چاف و چمخاله با حضور کمیل لاهوتی شهردار چاف و چمخاله، حسن عسگری رئیس شورای شهر لاهیجان و مجید عاشوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه که دارای ۹ بند و دو تبصره است در راستای فعالیت‌های مستمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برای ارتقای ارتباطات برون دانشگاهی با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف مطرح شده تا جامعه بیرونی در راستای حل مشکلات از خدمات آن استفاده کند.

مجید عاشوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در این دیدار از نقش تأثیرگذار این واحد دانشگاهی با بیش از ۲۰۰ عضو هیئت علمی تمام‌وقت در رشته‌های مختلف به دلیل نقش‌آفرینی در جامعه برون دانشگاهی گفت.

کمیل لاهوتی شهردار چاف و چمخاله نیز به فعالیت‌های عمرانی و شهرسازی در دوره گذشته و ثبات مدیریتی اشاره کرد و تغییر چشم‌گیر شهر ساحلی چمخاله را مرهون تلاش و همدلی در سطح شهرستان دانست.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان دارای یک مرکز تحقیقات علوم شیلاتی و فنون دریایی به مساحت نزدیک به ۲ هکتار در شهر چاف و چمخاله بوده که علاوه بر دارابودن موزه ماهی‌شناسی و استخرهای پرورش ماهیان خاویاری، دارای فعالیت علمی مناسب است.

منبع:گروه استان‌های خبرگزاری آنا

نوشتهٔ پیشین
جشنواره قرن(پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان)
نوشتهٔ بعدی
بازدید جناب دکتر کرمی راد از مرکز تحقیقات
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست